Zbiorniki magazynowe

Firma EURO-RAF Sp. z o. o. specjalizuje się w zakresie budowy stalowych zbiorników magazynowych, ciśnieniowych i bezciśnieniowych. Posiadamy doświadczoną kadrę o wysokich kwalifikacjach , potencjał techniczno- sprzętowy, które dzięki dobrej organizacji pracy, umożliwią nam podjąć się najtrudniejszych przedsięwzięć.
Wykonujemy zbiorniki różnego typu wraz z osprzętem i infrastrukturą:

  • zbiorniki jedno i dwupłaszczowe z dnem pojedynczym lub podwójnym
  • zbiorniki z dachem stałym lub pływającym
  • zbiorniki naziemne, walcowe o osi pionowej, zbiorniki kuliste

W procesie wykonawczym posługujemy się wysokowydajnymi metodami montażu i spawania, wykorzystując dwustronne automaty spawalnicze do scalania obwodów oraz automaty spawalnicze do spawania den i pionów.
W celu znacznego ograniczenia kosztów montażu, w większości przypadków zamiast rusztowań wykorzystujemy specjalistyczne podesty montażowe, łatwe w transporcie i instalacji.

Posiadamy doświadczenie i głęboka wiedzę z zakresu zarządzania tego typu projektami na każdym etapie ich realizacji tj. w czasie analizy dokumentacji wykonawczej, planowania i optymalizacji czynności montażowych i ich realizacji bezpośrednio na placu budowy.
Wysoką jakość połączeń spawanych uzyskujemy dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń spawalniczych, wysoko kwalifikowanej kadrze oraz ciągłemu nadzorowi nad procesem realizacji sprawowanym przez doświadczonych inżynierów kontroli jakości i spawalnictwa.

zbiorniki_sub_3 Zbiorniki magazynowe
zbiorniki_sub_2 Zbiorniki magazynowe
zbiorniki_sub_1 Zbiorniki magazynowe

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się
Kontakt

EURO-RAF Sp. z o.o.
ul. Długa 49
09-400 Płock

biuro@euroraf.pl