Zobacz także:

O Firmie

EURO RAF Sp. z o.o. powstała na bazie wieloletnich doświadczeń zawodowych wspólników z branży mechaniczno-montażowej, spawalniczej i budowlanej.

Zarejestrowana została w 2008 roku jako NAFTOBUD Sp. o. o. z siedzibą w Gorlicach. Następnie w sierpniu 2011 roku wraz z rozszerzeniem profilu działalności o specjalistyczne roboty budowlane nastąpiło kolejne rozszerzenie grona wspólników.
Ostateczna zmiana wraz ze zmianą nazwy i siedziby firmy na EURO RAF Sp. z o.o. w Płocku, dokonała się w 2012 roku. Dotychczasowa struktura zasilona została kadrą menadżerską i wykonawczą firmy CHEMSERV, która do tej pory specjalizowała się w budowie zbiorników magazynowych na paliwa płynne i gazowe na terenie Europy Zachodniej, w szczególności w Belgii, Holandii, Francji.
Dzięki wcześniejszej analizie potrzeb klienta wskazujemy najkorzystniejsze rozwiązania, minimalizując koszty zleceniodawcy.  Konkurencyjność naszej oferty polega na rynkowych cenach świadczonych usług,  wysokiej ich jakości i terminowej  realizacji.
Podstawą działania naszej firmy są prace spawalniczo – montażowe w ramach realizacji  inwestycji, modernizacji, napraw obiektów przemysłowych, urządzeń ciśnieniowych, rurociągów dla przemysłu , konstrukcji stalowych i zbiorników dla przemysłu rafineryjnego, chemicznego i energetycznego.
Naszą wizytówką jest bardzo dobra znajomość rynku oraz jakość i terminowość realizowanych prac.
Zatrudniamy młodą,  dobrze wykształconą kadrę techniczną tj. specjalistów do spraw marketingu, technologów, spawalników, kontrolerów jakości  oraz pracowników produkcyjnych z dużym, wieloletnim doświadczeniem w zakresie  remontów  i modernizacji instalacji przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Posiadane Certyfikaty:

Copyright: EuroRaf 2012
O firmie / Oferta / Misja / Kariera
Created: InfraCOM