O firmie

EURO RAF Sp. z o.o. powstała na bazie wieloletnich doświadczeń zawodowych wspólników z branży mechaniczno-montażowej, spawalniczej i budowlanej.

Zarejestrowana została w 2008 roku jako NAFTOBUD Sp. o. o. z siedzibą w Gorlicach. Następnie w sierpniu 2011 roku wraz z rozszerzeniem profilu działalności o specjalistyczne roboty budowlane nastąpiło kolejne rozszerzenie grona wspólników.
Ostateczna zmiana wraz ze zmianą nazwy i siedziby firmy na EURO RAF Sp. z o.o. w Płocku, dokonała się w 2012 roku. Dotychczasowa struktura zasilona została kadrą menadżerską i wykonawczą firmy CHEMSERV, która do tej pory specjalizowała się w budowie zbiorników magazynowych na paliwa płynne i gazowe na terenie Europy Zachodniej, w szczególności w Belgii, Holandii, Francji.

Dzięki wcześniejszej analizie potrzeb klienta wskazujemy najkorzystniejsze rozwiązania, minimalizując koszty zleceniodawcy. Konkurencyjność naszej oferty polega na rynkowych cenach świadczonych usług, wysokiej ich jakości i terminowej realizacji.
Podstawą działania naszej firmy są prace spawalniczo – montażowe w ramach realizacji inwestycji, modernizacji, napraw obiektów przemysłowych, urządzeń ciśnieniowych, rurociągów dla przemysłu , konstrukcji stalowych i zbiorników dla przemysłu rafineryjnego, chemicznego i energetycznego.

Naszą wizytówką jest bardzo dobra znajomość rynku oraz jakość i terminowość realizowanych prac.
Zatrudniamy młodą, dobrze wykształconą kadrę techniczną tj. specjalistów do spraw marketingu, technologów, spawalników, kontrolerów jakości oraz pracowników produkcyjnych z dużym, wieloletnim doświadczeniem w zakresie remontów i modernizacji instalacji przemysłowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

katalog_5brosz-010 O firmie
euroraf2 O firmie
euroraf1 O firmie
euroraf O firmie

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się
Kontakt

EURO-RAF Sp. z o.o.
ul. Długa 49
09-400 Płock

biuro@euroraf.pl